Saugesnio interneto ambasadorių (SIA) baigiamoji koferencija Lietuvos Respublikos Seime

 

seimas small

Šių metų kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo Konferencijų salėje vyko baigiamoji Saugesnio interneto ambasadorių (SIA) mokymų konferencija. Konferencijos tikslas – supažindinti SIA su geriausia praktika ir patyrimu Europoje ir Lietuvoje, o taip pat parodyti geriausią mokymų praktiką.

Konferencijoje pranešimą „Saugesnio interneto ambasadorių mokymų patirtis ir bendruomenės telkimas organizuojant Saugesnio interneto dienos (SID) renginius“ skaitė matematikos mokytojas A.Keblikas.

Saugesnio interneto ambasadorius ir lektorius Algirdas Keblikas 2017 m.spalio mėn. – 2018 m.vasario mėn. parengė 15 Saugesnio interneto ambasadorių iš: Kauno Žaliakalnio progimnazijos, Kauno Rokų gimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazijos ir Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus. Kadetų licėjuje SIA tapo: fizikos mokyt. A. Bagdonas, teisės pagrindų mokyt. E. Grucytė, rusų k. mokyt. B. Ivanauskienė, matematikos mokyt. J. Ivanauskienė, bibliotekininkė I.Šeškuvienė, ekonomikos ir verslumo mokyt. Valiuvienė (kartu ir Kauno Rokų gimnazijoje), J. Slavinienė (kartu ir Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje).

Generolo Povilo Plechavičiaus licėjus buvo apdovanotas už  įdomiausią Saugesnio interneto ambasadorių įsitraukimą į Saugesnio interneto savaitės iniciatyvą SID 2018 „Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ vasario 5-9 d. rengiant renginius, viešinant įdomią ir naudingą mokyklos bendruomenei informavimo medžiagą ar išteklius apie geresnį ir saugesnį internetą.

Saugaus interneto ambasadorius ir lektorius Algirdas Keblikas

Akimirkos>>>