Sidabrinio Saugios e.erdvės ženklo kadetų licėjui suteikimo šventė
Written by Administrator   
Tuesday, 23 January 2018 10:13
There are no translations available.

Europos mokyklų tinklas „European Schoolnet“ sukūrė „Saugios e. erdvės ženklą“ – Europos mokyklų akreditavimo sistemą. Tai yra didžiulis žingsnis į priekį, siekiant plėtoti ir palaikyti aukštus saugios e. erdvės standartus. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus 2017 m. vasario mėn.  įsijungė į Europos mokyklų tinklą „European Schoolnet“ ir gavo Bronzinį  „Saugios e. erdvės ženklą“. 2018 m.  kadetų licėjui už nuolat vykdomas saugaus interneto  ir IKT naudojimo veiklas suteiktas Sidabrinis „Saugios e.erdvės ženklas“.

Sidabrinio Saugios e.erdvės ženklo kadetų licėjui suteikimo šventėje sieksime parodyti, kad visa mūsų vertybė – sugebėjimas mąstyti. Ir,  kaip moko Blezas Paskalis, „Stengsimės mąstyti teisingai, nes tai- moralės pagrindas“. O kartu su Europa minėdami tarptautinę Saugesnio interneto dieną, prie interneto jungsimės, kursime ir dalinsimės pagarbiai, būsime saugūs  nuo „žalingo interneto“  ir, be abejo, suvoksime,  kad geresnis internetas prasideda nuo manęs ir tavęs!“ 

 zenklas small

2018 m. vasario mėn. 5 – 9 d.

PROGRAMA

5 klasės mokiniams intelektualus žaidimas  „Stebuklingas saugaus interneto ratas“.

6 klasės mokiniams netradicinė matematikos – informacinių technologijų pamoka „Saugesnio interneto „Meškiuko“ vizitas matematikos pamokoje“. Logotipų konkursas „Atrask, pažink, būk tikras!“

6 klasės mokinių atstovų išvyka į Vilnių dalyvauti šventiniame renginyje vasario 6 d. „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“.

7 klasės mokiniams reklaminio plakato konkursas „Elektroninėms patyčioms – NE!“.

8 klasės mokiniams  žinių patikrinimas  „Saugių IKT įgūdžių barometras“.

I – II gimnazijos klasės mokiniams informacinių technologijų žaidimas „Mes augame skaitmeninėje aplinkoje“.

III gimnazijos klasės mokiniams lankstinuko ir/arba skrajutės konkursas „Internetas – daugiau nei žaidimas, tai – tavo gyvenimas“.

Mokyklos bendruomenei (mokytojams, mokinių tėvams ir IV gimnazijos klasės mokiniams) virtuali viktorina  „Suvienykime kartas - saugiai atskleiskime skaitmeninį pasaulį kartu“.

Mokinių kūrybinių darbų „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ paroda mokyklos bibliotekoje. 

Matematikos – informacinių technologijų mokytojas Algirdas Keblikas, IT mokytoja Rasa Dievaitienė

Last Updated on Friday, 26 January 2018 10:20