Medininkų stovykla
Written by Administrator   
Tuesday, 09 January 2018 14:44
There are no translations available.

  Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus kadetai sausio 3-5 dienomis lankėsi stovykloje „Renkuosi iššūkius“  Pasieniečių mokykloje, Medininkuose. 

 stovykla small

Kadetai  lankėsi Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Pasieniečių muziejuje jiems buvo papasakota apie Lietuvos valstybės sienų apsaugą. Kadetai pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Taip pat  buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie priėmimą ir galimybes tapti profesionaliais VSAT pareigūnais. Kadetams buvo parodyti VSAT veiklą pristatantys filmai.

Profesinių dalykų skyriaus specialistai kadetus supažindino su įvairiais profesiniais, taktikos dalykais. Jiems vyko rikiuotės užsiėmimas. Lazeriniame tire kadetai  šaudė į taikinį iš mokomųjų ginklų, mokėsi ardyti ir surinkti ginklus, susipažino su tarnyboje naudojama technika ir įranga. Kadetai sporto salėse sportavo, žaidė įvairius sportinius žaidimus, jiems buvo parodyta kaip teisingai atlikti savigynos imtynių pratimus. Kadetai aplankė Medininkų pilies ekspoziciją, dalyvavo edukacinėje veikloje.

 Ši stovykla puiki galimybė stovyklautojams įgyti patirties ir išbandyti save, sustiprėti fiziškai, išugdyti valią, discipliną, pagarbos jausmą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Akimirkos>>>

Last Updated on Tuesday, 09 January 2018 15:06