Mokinių priėmimas
 

 • SVARBU:

  Priimant į mokyklas 2018–2019 m.m prašymo padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų sąrašų sudarymui. Tai lemia Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos apraše nurodyti kriterijai.

  Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas (2018-02-06 Kauno m. savivaldybės tarybos sprendimas Nr. T-33)

  Į Kadetų licėjų, įgyvendinantį atskirus savitos pedagoginės sistemos elementus (sausumos kadetų ugdymo), mokiniai priimami iš visos Savivaldybės teritorijos laisvu savo pačių ir (ar) tėvų apsisprendimu.

  Klasių komplektų ir mokinių skaičių mokykloms, mokyklų aptarnavimo teritorijas ir prašymų padavimų datą  Savivaldybės Taryba nustatys vasario 27 dienos posėdyje.

  Planuojama prašymų padavimo pradžia kovo 7 d. 12 val.

  Teikti prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m.  bus galima elektroniniu būdu (asmenys, kurių gyvenamoji vieta yra deklaruota Kauno miesto savivaldybėje) https://imokykla.kaunas.lt/

  Iš kitų savivaldybių prašymus galės paduoti tik konkrečioje pasirinktoje mokykloje. Jei dėl techninių kliūčių ar kitų priežasčių nebus galimybių paduoti prašymų elektroniniu būdu, prašymus bus galima paduoti  pasirinktoje mokykloje. 

  Pateikiant prašymą licėjuje, kartu pateikiami: mokinio gimimo liudijimo kopija, vaiko sveikatos pažymėjimo (Forma Nr. 027-1/a) kopija ir mokinio charakteristika.

  Komisija, vykdanti motyvacinius pokalbius į 5-8 klases, dirba pirmadieniais, trečiadieniais nuo 10 iki 16 val., 101 kabinete. 

  Informaciją telefonu +370 609 95008 arba e-paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  teikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Žekevičienė.

  Komisija, vykdanti motyvacinius pokalbius į I-IV gimnazijos klases, dirba antradieniais, ketvirtadieniais nuo 10 iki 16 val.,  216 kabinete. 

  Informaciją telefonu +370 671 19059 arba e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  teikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Vosylė.