Renginiai
Pamokos netradicinėse erdvėse

Septintų klasių mokiniai su biologijos mokytoja N. Džiaugytė dalyvavo edukacinėje programoje

Kraujas – gyvybės tėkmė” VII forto edukaciniame centre 2018 m. vasario 27. Užsiėmimo metu buvo ugdomos pažinimo, mokėjimo mokytis, problemų sprendimo, biologinės ir gamtamokslinės kompetencijos.

Skaityti daugiau...
 
Projektas

anglu small 5-8 ir I-II gimnazijos klasių kadetai dalyvavo  užsienio kalbų metodinės grupės organizuotame projekte „100 įdomių faktų apie Lietuvą“.

 

Skaityti daugiau...
 
Vasario 16

 

vasario16 small Kadetų licėjaus bendruomenė iškilmingai paminėjo Valstybės gimtadienį: dalyvavo iniciatyvoje "Keliu vėliavą" ir kituose šventiniuose renginiuose.

Skaityti daugiau...
 
Testo „Intelektuali, iliustruota, pažintinė viktorina: Suvienykime kartas - saugiai atskleiskime skaitmeninį pasaulį kartu" rezultatai

 

sid small Viktorina vyko virtualioje erdvėje pasinaudojus mokiniams ir mokytojams skirtu įrankiu: www.eTest.lt  ir jį pritaikius  konkursui pravesti. Testui atlikti reikėjo atsakyti į 50 klausimų per 50 minučių ir buvo galima surinkti maksimalų taškų skaičių – 100. Skaičius „Šimtas“ buvo pasirinktas  neatsitiktinai, bet atsižvelgiant į nūdienos aktualijas. Šiemet Lietuva mini valstybės atkūrimo šimtmetį.

Skaityti daugiau...
 
Aviacijos pasaulis

 

aviacija small Visus metus Licėjaus kadetai domėjosi aviacija, jos istorija, skaitė žurnalą "Aviacijos pasaulis". 

Skaityti daugiau...
 
Trispalvė - raudona

 

raudona 1small raudona 2small Trispalvė gėlių pieva vasario 14 dieną pražydo raudonais žiedais

Skaityti daugiau...
 
Trispalvė - žalia

 

zalia small Užgavėnės Licėjuje pražydo žaliai. Mūsų visų auginama pieva išskleidė žalius žiedus.
Skaityti daugiau...
 
Trispalvė - geltona

 

geltona small Licėjuje vasario 12 dieną pradėjome auginti Trispalvę žydinčią pievą. Licėjaus erdvės nusidažė geltona spalva, vyko Švietėjų mugė.
Skaityti daugiau...
 
,,Uždek žvakelę ant savanorio kapo“


kapines small Dalyvavome akcijoje ,,Uždek žvakelę ant savanorio kapo“

Skaityti daugiau...
 
Gedimino Vasiliausko moksleivių krepšinio turnyras


krep small Vasario mėn. 10 dieną Lietuvos šimtmečiui paminėti buvo suorganizuotas Seimo nario Gedimino Vasiliausko moksleivių krepšinio turnyras  3 x 3. 

Skaityti daugiau...
 
„LIETUVOS ŠIMTMETĮ ŠVENČIAME KARTU SU JOS BENDRAAMŽIAIS“

simt small2018-ieji – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metai. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus benduomenė kartu su Lietuvos Respublikos seimo nare Garbės kadete Aušra Papirtiene inicijavo Lietuvos šimtmečio šventės pajautimo emociją - sveikinti atkurtos Lietuvos valstybės bendraamžius Kauno mieste.

 

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė Saugesnio interneto diena Vilniuje

 

saugus small

Tarptautinę Saugesnio interneto dieną minime Vilniuje

2018 m. vasario 6 d., minėdami tarptautinę Saugesnio interneto dieną Lietuvoje, šeštos klasės mokiniai kartu su matematikos mokytoju A. Kebliku  dalyvavo Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusiame  šventiniame renginyje  „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“. 

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė saugesnio interneto diena

    

saugus int small Tarptautinė Saugesnio interneto diena 2018 m. minima vasario 6 d. su šūkiu „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ Ta proga kadetų licėjaus bendruomenę kviečiame dalyvauti intelektualioje, iliustruotoje, pažintinėje  viktorinoje: „Suvienykime kartas - saugiai atskleiskime skaitmeninį pasaulį kartu“.
Skaityti daugiau...
 
Pamokos netradicinėse erdvėse

netradic2 small

Šeštų klasių mokiniai su biologijos mokytoja N. Džiaugyte dalyvavo edukacinėje programoje

„Fotosintezė” VII forto edukaciniame centre 2018 m. vasario 1. Užsiėmimo metu buvo ugdomos pažinimo, mokėjimo mokytis, problemų sprendimo, biologinės ir gamtamokslinės kompetencijos.

 
VSAT prie VRM pareigūnų paskaita

 

2018 m. sausio 29 d. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus pasienio rinktinės Kauno oro uosto užkardos vado pavaduotojas Kęstutis Šmitas, specialistas Egidijus Lankelis, specialistas-kinologas su tarnybiniu šunimi.

 

Skaityti daugiau...
 
„Seimo darbo simuliacija"

Virš 130 Kauno gimnazistų pabuvo Seimo narių vietoje: dirbo komitetuose, pateikinėjo įstatymų ir nutarimų projektus Seimo plenariniame posėdyje. Vyko renginys „Seimo darbo simuliacija".

Skaityti daugiau...
 
Sidabrinio Saugios e.erdvės ženklo kadetų licėjui suteikimo šventė

Europos mokyklų tinklas „European Schoolnet“ sukūrė „Saugios e. erdvės ženklą“ – Europos mokyklų akreditavimo sistemą. Tai yra didžiulis žingsnis į priekį, siekiant plėtoti ir palaikyti aukštus saugios e. erdvės standartus. Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus 2017 m. vasario mėn.  įsijungė į Europos mokyklų tinklą „European Schoolnet“ ir gavo Bronzinį  „Saugios e. erdvės ženklą“. 2018 m.  kadetų licėjui už nuolat vykdomas saugaus interneto  ir IKT naudojimo veiklas suteiktas Sidabrinis „Saugios e.erdvės ženklas“.

Sidabrinio Saugios e.erdvės ženklo kadetų licėjui suteikimo šventėje sieksime parodyti, kad visa mūsų vertybė – sugebėjimas mąstyti. Ir,  kaip moko Blezas Paskalis, „Stengsimės mąstyti teisingai, nes tai- moralės pagrindas“. O kartu su Europa minėdami tarptautinę Saugesnio interneto dieną, prie interneto jungsimės, kursime ir dalinsimės pagarbiai, būsime saugūs  nuo „žalingo interneto“  ir, be abejo, suvoksime,  kad geresnis internetas prasideda nuo manęs ir tavęs!“ 

Skaityti daugiau...
 
Matematikos olimpiada

Sausio 18 d. licėjaus jaunųjų matematikos olimpiadoje iš 5-8 klasių dalyvavo 21 mokinys.

Skaityti daugiau...
 
Sausio 13

Sausio 13-oji - istorinė diena. 

Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis. Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugrimzdusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones...

Iš 1991 metų sausio 13 –osios atiteka laiko upė į šiandien dieną.

Skaityti daugiau...
 
„Kalėdų viešnia"

„Sveika gyva, Kalėdų viešnia" 

Skaityti daugiau...
 
Medininkų stovykla

  Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus kadetai sausio 3-5 dienomis lankėsi stovykloje „Renkuosi iššūkius“  Pasieniečių mokykloje, Medininkuose. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 16