Renginiai
Draugystės paukštė

draug small1 Š. m. kovo 21 dieną Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus gimnazijos klasių mokiniai svečiavosi Kauno Pilėnų progimnazijoje. Kartu su ketvirtos klasės mokiniais sukūrė „Draugystės paukštę“, kuri spinduliuoja pakilią vaikų nuotaiką, kūrybiškumą, draugiškumą ir santarvę. 

Skaityti daugiau...
 
„Mums rūpi Žemės likimas“

9tokaismall

Ia klasės mokiniai su mokytojomis N. Džiaugyte ir A. Mongird dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių šventiniuose renginiuose „Mums rūpi Žemės likimas“ 2018 m. kovo 20 d.

 
„Savaitės be patyčių 2018“ akcija

 

Savaitės be patyčių 2018 Kovo 21 dieną kadetų licėjaus gimnazijos klasių auklėtiniai dalyvavo „Savaitės be patyčių 2018“ akcijoje, svečiavosi Kauno Pilėnų progimnazijoje ir kartu su ketvirtos klasės mokiniais sukūrė „Draugystės paukštę”, kuri spinduliuoja pakilią vaikų nuotaiką, kūrybiškumą, draugiškumą ir santarvę. Kartu su savimi išsinešėme puikias emocijas ir mažųjų draugų šypsenas širdyse.


 
Kūrybinių darbų parodos – konkurso laureatės

6tokessmall

6b klasės mokinės Goda Karpaitė, Izabela Repšytė tapo Kauno miesto ugdymo įstaigų

kūrybinių darbų parodos – konkurso laureatėmis. Mokines ruošė technologijų mokytoja

G. Žebelienė, biologijos mokytoja N. Džiaugytė.

 
„Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje 2018" padėka
padeka small

Už dalyvavimą Saugesnio interneto dienai skirtame konkurse „Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje 2018“ gauta padėka – tai gražus įvertinimas už saugaus interneto renginius mokykloje: mokyklos bendruomenei pravesta virtuali viktorina  „Suvienykime kartas - saugiai atskleiskime skaitmeninį pasaulį kartu“, intelektualus žaidimas  „Stebuklingas saugaus interneto ratas“, logotipų konkursas „Atrask, pažink, būk tikras!“ ir kiti.

Matematikos – informacinių technologijų mokytojas Algirdas Keblikas, IT mokytoja Rasa Dievaitienė.

 

 Padėka>>>

 
Saugesnio interneto ambasadorių (SIA) baigiamoji koferencija Lietuvos Respublikos Seime

 

seimas small

Šių metų kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo Konferencijų salėje vyko baigiamoji Saugesnio interneto ambasadorių (SIA) mokymų konferencija. Konferencijos tikslas – supažindinti SIA su geriausia praktika ir patyrimu Europoje ir Lietuvoje, o taip pat parodyti geriausią mokymų praktiką.

Konferencijoje pranešimą „Saugesnio interneto ambasadorių mokymų patirtis ir bendruomenės telkimas organizuojant Saugesnio interneto dienos (SID) renginius“ skaitė matematikos mokytojas A.Keblikas.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Kauno miesto I etapas

gavenko 1small

Kovo 12 dieną vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Kauno miesto I etapas. Jame dalyvavo 7b klasės mokinys Evaldas Gavenko (parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Zita Urbonavičienė).

Skaityti daugiau...
 
„Atrask, Pažink, Pasirink“ renginiai

daile1 small Nors pagrindinė kadetų licėjaus karjeros kryptis – ugdyti patriotiškus būsimuosius pareigūnus, teisininkus ir Tėvynės gynėjus, visuomet malonu pasimatuoti ir kitokią profesiją. Kovo 12 d. licėjaus devintokai (IC g.k.) kartu su klasės auklėtoja Ramune Vaitiekūniene ir technologijų mokytoja Gražina Žebeliene svečiavosi Kauno taikomosios dailės mokykloje. 

Skaityti daugiau...
 
Kovo 11-osios šventė
kovo11 small

Kovo 11-oji - viena svarbiausių Lietuvos istorijos datų, kuri įtvirtino mūsų pasirinkimą gyventi laisvoje šalyje. Šiandien mums laisvė atveria kelius mąstyti, kurti ir veikti taip, kaip norime ir galime. Laisvė, kaip vertybė, turi būti nuolat patvirtinama ir įrodoma mūsų kasdieniais darbais. Būtina vertinti tai, ką jau esame pasiekę, stiprinti patriotizmą, puoselėti savo pilietiškumo daigus. 

 

Skaityti daugiau...
 
„Gimtosios kalbos kelias per šimtmetį: nuo elementoriaus iki skaitmeninių knygų“

konf small

Kovo 9 d. 8 klasės mokiniai Gabija Juodeikaitė, Marija Jekabsone , Emilis Šimkus ir dramos studijos nariai dalyvavo respublikinėje   konferencijoje - diskusijoje „Gimtosios kalbos kelias per šimtmetį: nuo elementoriaus iki skaitmeninių knygų“, kuri vyko K. Griniaus progimnazijoje. Mokiniai ne tik   skaitė   pranešimą ,,Kaip mokėsi mūsų senoliai?“, bet ir dramos vaizdeliu persikėlė į tuos laikus, kai knygas draudė.

Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytojos A. Jazavitienė, O. Cironkaitė.

Skaityti daugiau...
 
konkursas ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų..."

kazim2 small 2018-03-08 d. Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus kadetai dalyvavo Kauno tautinės kultūros centre vykusiame respublikiniame kūrybinės etnografijos kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų...", skirtame Lietuvos Nepriklausomybės dienai. Savo kūrybinius darbus renginyje pristatė 5a klasės mokinys Ajus Astikas, 6a klasės mokinys Martynas Kažimėkas, 10a klasės mokinys Edvardas Dorodko. Šiame konkurse Martynas Kažimėkas laimėjo III-iąją vietą (ruošė mokytoja V. Užgalienė).

Skaityti daugiau...
 
Kovo 11

kovo small

Trispalvės skrydy -  mūsų laisvė,

Valstybės šauksmas - aš gyva!

Visam pasauliui garsiai skelbsim –

Čia mūsų kraštas – Lietuva!

(L.Milčius) 

Su istorine Lietuvos švente – Kovo 11-ąja, kuri atvėrė duris į viltingesnį, prasmingesnį gyvenimą.

Branginkime savo Tėvynę, prisidėdami prie jos klestėjimo tikėjimu ir kilniais darbais.

 
Socialinė akcija „Užkrėsk gerumu“

gerupas2small

Š. m. kovo 8 dieną kadetų komanda dalyvavo socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“. Jie aplankė ir pasveikino Kartų namuose gyvenančias moteris su Tarptautine Moters diena.

Skaityti daugiau...
 
Viktorina ,,Kartojimas – mokslų motina“

viktorina small Speiguotą kovo pirmosios dieną Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 12 klasių mokiniai rinkosi į Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vykusią viktoriną ,,Kartojimas – mokslų motina“. 

Skaityti daugiau...
 
Konkursas „Kaunas - mano miestas”, skirtas Kauno miesto 610-osioms metinėms paminėti

Kaunas small 6 klasės mokinės Goda Karpaitė ir Izabela Repšytė su kūrybiniu darbu „Kelionė po Kauno miestą su fotoaparatu“ pateko į konkurso „Kaunas – mano miestas“ finalą. Finale, kuris vyko Kauno Erudito licėjuje, buvo pristatyti 9 iš anksto atrinkti geriausi darbai.

Skaityti daugiau...
 
Štangos spaudimo varžybos

stanga small 2018-03-01 d. Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus kadetai dalyvavo Kauno miesto mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybose ir laimėjo I - mą vietą.
 
Skaityti daugiau...
 
Gamtos mokslų šventėje „Kūrybos ir eksperimentų sala”


gamtos small

2018 m. kovo 1-ąją 8b klasės mokinės Augustė Tilikauskaitė, Giedrė Meškauskaitė, Neringa Čepėnaitė su biologijos mokytoja N. Džiaugyte dalyvavo Gamtos mokslų šventėje

Kūrybos ir eksperimentų sala”.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas į šimtadienį

                               kvietimas vid

 
Lietuvos istorijos žinovas
Matas Turkevičius

Kadetų licėjaus auklėtiniai, besidomintys Lietuvos istorija, vasario 28 d. dalyvavo Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Konkursas buvo skirtas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir Nepriklausomybės atkūrimą. „Lietuvos istorijos žinovu“ licėjuje tapo Matas Turkevičius, IIIB klasės kadetas. „Mano nuomonė apie šį konkursą yra labai gera, klausimai - sunkūs, bet tikrai įdomūs“,- sakė Matas Turkevičius. Kadetus konkursui ruošė Danutė Vilkienė, istorijos mokytoja metodininkė, Stefa Laureckienė, istorijos mokytoja metodininkė.

 
Konferencija ,,Rašytojas ir istorija: inovatyvus žvilgsnis į literatūrą”

 

konferencija small

Vasario 27 dieną į Kauno Jono Jablonskio gimnaziją rinkosi gimtajam žodžiui, literatūrai ir
istorijai neabejingi žmonės. Čia vyko Lietuvos Respublikos bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 klasių
mokinių konferencija ,,Rašytojas ir istorija: inovatyvus žvilgsnis į literatūrą”, skirta Lietuvos
valstybės šimtmečiui paminėti. 


Skaityti daugiau...
 
Konferencija ,,Šv. Kazimiero asmenybės vertybių raiška"

dienyn1 small

Š. m. vasario 27 d. 5a klasės kadetų komanda dalyvavo respublikinėje mokytojų ir mokinių kūrybinėje konferencijoje ,,Šv. Kazimiero asmenybės vertybių raiška". Konferencijos dalyviai buvo pakviesti į teatro kūrybines dirbtuves, gamino baltą leliją, simbolizuojančią Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio dvasią, išklausė kūrybinius pranešimus. Džiugu, kad kūrybinės konferencijos metu išreikštos vertybės - nedviprasmiškai rinktis tai, kas tikra ir amžina, kas teikia tikrą gyvenimo prasmę - rado atsaką ir mūsų mokinių širdyse.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 16